O nás

Casting Worldwide

Společnost Casting Worldwide je britskou castingovou a uměleckou agenturou. Nabízí služby profesionálním i amatérským hercům, režisérům a producentům.

Naším cílem je vyhledávání talentů v mnoha různých zemích světa. Snažíme se vytvořit nová spojení mezi jednotlivci a předkládáním nabídek, tak aby se na jevištích, televizních obrazovkách a filmových plátnech objevovaly nové tváře.

Americký i západoevropský filmový průmysl směřují na „východ“, a to díky levnějším lokacím i novým hercům pro menší a komparzní role. Právě zde se otevírají nejlepší příležitosti pro všechny naše klienty.

Společnost Casting Worldwide působí od roku 2010 rovněž v České republice. Odtud provozuje i své aktivity pro střední a východní Evropu. Počet zemí neustále narůstá, a díky tomu dostávají příležitost i ti, kteří by jinak zůstali v ústraní. Třeba právě vy.REGISTRATION IN THE DATABASE

Registration is the database is and will remain for free for all new faces until the end of 2013. So if you are looking for a way of promoting your skills, start right now and right here!

Do you have professional theatre experience and would you like to fight for a chance to star in a film or on TV? Are you in an amateur theatre company? Can you do something that other people can’t?

Or would you like to become a star among your friends when you appear on the film screen for a brief moment – as an extra?

Fill in the registration form and become a member of our worldwide acting club - for free.